Özel Dyson Servis Merkezi

0
280

Türkiye’deki en çok tercih edilen özel servislerden bir tanesi olduğumuz için bu ünvanı mümkün olduğu kadar taşımaya gayret gösteriyoruz. Eğer siz de bakım ve onarım işlemleri için profesyonel bir şekilde özel servislerden destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dyson Servis ekibi olarak sizin talepleriniz doğrultusunda kısa süre içerisinde evinize kadar gelecek ve işlemleri bu şekilde uygulamaya başlayacağız. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için işçilerimize o kadar çok güveniyoruz ki bir yıl boyunca geçerli olacak parça değişimi ve işçilik garantisi veriyoruz. Böylece teknik servisten bakım almış gibi garanti şartları dan faydalanma fırsatına sahip olacaksınız.

Eğer siz de bugüne kadar hizmet sunduğumuz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen 24 saat boyunca altı falan çağrı merkezimiz üzerinden Dyson Servis ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olduğu için yedek parçaları temin ettikten sonra tamir işlemlerine kısa süre içerisinde başlayacaktır.

İnternet üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve daha sonra aynı hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Özel servis konusunda destek almak istiyorsanız Türkiye’deki birçok kişi tarafından tercih edilen ekibimizi tercih edebilirsiniz. Sizleri de kurmuş olduğumuz bu mutlu aile içinde görmekten dolayı mutluluk duyarız.

WEB: http://www.dysonservis.co

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz