Kişisel Bloglardan Para Kazanma

http://www.smn.gob.hn/?political-science-phd-research-proposal Political Science Phd Research Proposal Merhaba değerli okurlarım, bu yazıyı yazdığım sıralarda sitemde hiçbir reklam bulunmamaktadır, bunun birinci nedeni .com alan adındaki sitemi com.tr uzantılı adına taşımış olmam fakat, eski sitedeki reklamlarımı buraya taşıyabilirdim fakat, bu reklam gereksiz olduğuna inanıyorum artık çünkü verdiği zahmete değmeyecek kadar cüzi miktarlar elde ediliyor çok uzun süredir blog yazmıyorsanız tabiki.

Critical Thinking May Be Defined As Diğer sitemde tanıtım yazıları, banner ve text linklerden reklam satışı yaptım fakat bu çok düşük ücretler karşılığında sattığım reklamların bana çok bi katkısı olmadı şuan ki com.tr sitemde tanıtım yazısı vb. reklam çeşitlerini kullanmayı düşünmüyorum. Tabi ki herkes yaptığı işten para kazanmak ister ve onun için çabalar ama benim şuan ki derdim bilgilerimi ve düşüncelerimi arkadaşlarıma ve büyüklerime aktarmak o yüzden uzun bir süre reklam almayı düşünmüyorum. Daha sonra bloğum iyi yerlere gelir bir kaç büyük yerden reklam alabilirim.

Business Plan Buying Established Business Ben bu işi para kazanmak için yapmıyorum birincisi yazmayı gerçekten sevdiğim için ikincisi ufak çaplıda olsa bilgilerimi yaşadığım olayları bazı kişilere aktarabilirsem ne mutlu bana, adsense, tanıtım yazısı banner ve text link gibi bir çok şekilde bloglardan para kazanılabilir fakat ben adsense reklamlarına tamamen karşıyım şuan kadar hiç kullanmaya yeltenmedim hayatım boyunca yeltenmeyeceğime eminim çünkü gerekli gereksiz bir çok reklam, değmeyecek ücretler karşılığında gerekli gereksiz her yerde karşınıza çıkıyor benim prensiplerime aykırı bir durumdur bu, dolayısıyla ben kişisel bloglardan para kazanılmasına karşı değilim fakat reklamları abartarak cüzi ücretler karşılığında bir iş becerme uğruna sitelerin heryerinden reklam fışkırmasına karşıyım, bu düşünceme katılan katılmayan her blogger arkadaşıma saygı duyarım.

Websites That Write Research Papers For You Azı karar çoğu zarardır her zaman.

Önceki Yazı Yazmaktan Zevk Alıyorum
Sonraki Yazı Backlink Nedir? Backlink Ne İşe Yarar?

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 157 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Bloglama 6 Yorum

Olumsuz Blog Yorumları İle Nasıl Başa Çıkılır?

Homework Help Rocket Boy Blog sitesinde yorum özelliği bulunuyorsa olumlu olduğu kadar olumsuz yorumlarla da karşılaşma olasılığı fazladır. Olumsuz yorumlar, her blog yazarının karşılaşmak istemeyeceği yorumlardır. Ancak bu yorumlar, blog sitesinin daha gerekçi bir

Bloglama Yorum Yok

Kişisel Blog Yazmanın Faydaları

Merhaba değerli okurlarım, kişisel blog yazarıysanız bu size birçok alanda fayda sağlar. Özellikle öğrenciyseniz ve henüz iş hayatına atılmadıysanız bir web sitesi açarak işe başlamak mantıklı bir olay olacaktır . Sizin hakkınızda

Bloglama Yorum Yok

Blog Nedir ve Blog Türleri

Blog nedir sorusuna ilk blog kavramının ne anlama geldiğinden anlatmaya başlayalım. Blog, insanların sosyal hayatta öğrendiklerini, bildiklerini, paylaşmak istediklerini yazdığı web tabanlı sistemdir blog. Web tabanlı dedim dikkat edin, yani

4 Yorum

 1. Recep Hilmi TUFAN
  Ekim 23, 09:05 Reply
  Ben Adsense kullanıyorum. İlerleyen zamanlarda Adsense kullanımına gerek kalmayacak tanıtım yazıları veya banner reklamları falan olursa tabii ki kullanmam ben de artık. :)
 2. haber oku
  Aralık 13, 20:07 Reply
  Benim de Adsense'im yeni onaylandı. Umarım maliyetimi karşılar. :)
 3. Sinema izle
  Ocak 23, 20:13 Reply
  Merhaba, bilgiler için teşekkür ederiz, birde adsense onay verse çok güzel olacak.
 4. Abdullah TAŞ
  Mart 31, 17:41 Reply
  Adsense onayım kabul etdilmedi ama üzülmüyorum :) bu işi yazarında söylediği gibi para ile yapmamak gerekiyor , bilgi paylaşıldıkca güzeldir.