Kişisel Blog Yazarlığı Nasıl Yapılmalı?

Merhaba değerli okurlarım, bu yazımda Kişisel Blog Yazarlığı Nasıl Yapılmalı? bununla ilgili görüş ve düşüncelerimi ifade edeceğim. Kişisel blog yazarlarının dikkat etmesi gereken birçok husus var fakat bazıları çok çok önemli örneğin yazının üslubu, yazı içeriğinin doğruluğu ve yazarın bildiklerini aktarmasını bilmeli gibi bazı önemli hususlara dikkat etmelidir. Kişisel blog yazarlarının, yazdığı yazılar için  okunmama kaygısı olmamalı çünkü yazıyı paylaştığı andan itibaren onlarca kişi okumak zorunda değil arkadaşlar, Özgün olarak yazdığınız aylar yıllar sonra da okunabilir.

Kişisel Blog Yazarlığı Nasıl Yapılmalı?

Bir diğer husus ise üslup arkadaşlar, samimi bir dil, içten bir üslup ile yazılmalıdır kişisel blog yazıları. Yazıları yazarken belirli kişi grupların tesirleri altında kalmamaya dikkat etmelidir. Genel olarak belirli konularda uzman olduğu yazılar hakkında hakkında yazmalıdır. Kişisel blog yazarı, yazdığı yazılardan keyif almalı, yazı yazıyorum diye yazmamalı, alel acele yazıp belirli kuralların dışına çıkmamalı demek istediğim içinizden geldiği için yazmalısınız arkadaşlar.

Maddiyat düşünerek yazı yazmayın arkadaşlar, keyif alabiliyorsunuz yazı yazın arkadaşlar adsense hesabı kullanarak sayfanızın her yeryerine reklam bulundurmamanız gerekiyor. Sadece para kazanma uğruna ” Kişisel Blog ” adını kullanmayın kirletmeyin. Sosyal Medya: sosyal medayayı kullanmayı bilin arkadaşlar, yazdığınız yazıları sosyal medya arayıcılığı ile paylaşmalısınız arkadaşlar, sadece yazdığınız yazıları paylaşarak sayfalarınızı okunmaz hale getirebilirsiniz arkadaşlar, günlük hayatta kullandığınız sayfalarınızda arada bir sayfalarınızı paylaşarak bir çok şey içinde kullanabilirsiniz, indexlenme hızınızı 9 kata çıkartabilirsiniz sosyal medyayı kullanarak.

Üniversitede, iş hayatınızda veya yaşamınızda öğrendiklerinizi kişisel blog larınızda paylaşırken öğrendiğinizi aktarmayı bilmeliniz kolay bir iş değil yazarlık. Araştırmalı olmalısnız, yenilikçi olmalısnız fırsatlara açık bi yaşama sahip olmalısınız. Sizin gibi yazar arkadaşlarınızla arkadaşlık kurmalısınız.

Kişisel Blog Yazarlığı Nasıl Yapılmalı? yazım bu kadardı arkadaşlar inşallah açıklamalarımı yeterli bulursunuz iyi günler dilerim.

Önceki Yazı SSL Sertifikasının SEO’ya Etkisi
Sonraki Yazı Web Tasarım Hakkında Bilgiler

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 155 yazı bulunuyor

19 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Bloglama Yorum Yok

Blog Nedir ve Blog Türleri

Blog nedir sorusuna ilk blog kavramının ne anlama geldiğinden anlatmaya başlayalım. Blog, insanların sosyal hayatta öğrendiklerini, bildiklerini, paylaşmak istediklerini yazdığı web tabanlı sistemdir blog. Web tabanlı dedim dikkat edin, yani

Bloglama Yorum Yok

Başarılı Bir Blog Yazısı İçin Nelere Dikkat Edilmeli ?

Başarılı bir blog yazısı yazmak için bazı ayrıntılara dikkat edilmelidir. İyi bir blog yazarı, okuyucularla iyi etkileşim kurandır. İlgi çekici blog yazıları ile mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir. Başarılı bir blog

Bloglama 7 Yorum

Blog Yazılarının Uzunluğu Ne Kadar Olmalı?

Bloglarınızı sayfalarınızı google yandex gibi arama motorları için optimizasyon ayarlarını yaptıktan sonra, yazılarınızı facebook twitter tumblr gibi sosyal medya platformlarından yazılarınızı websayfa adreslerinizi paylaşarak ullanıcılarınıza duyuru yapabilirsiniz. Bloglarda yazı uzunluğu

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!