Kişisel Blog Denilince Akıla İlk Gelen?

1
318

Size göre kişisel blog nedir? Kişisel blog genel olarak açıklanmaya çalışıldığında belirli konularda tecrübelerimizi, duygu ve düşüncelerimizi kendi üslubumuz ile anlatarak ürettiğimiz içeriklerin toplandığı blog türüdür. İnsanlar içerik çalarak kişisel bloglarını oluşturabileceklerini düşünüyorlar başta ki genel tanımda yer alan kendi üslubumuzla anlatarak ürettiğimiz içerikler demiştik başkasının üslubunu kullanarak kendi kişisel bloğunuzu oluşturamazsınız. Çok kaba bir tabirle elin şeyiyle gerdeğe girilmez lafı bu sisteme çok uygun bence.

Kişisel Blog Denilince Akıla İlk Gelen? Yoruma cevaplarınızı bekliyorum.

PAYLAŞMAK

Benim düşüncelerimde kişisel blog = paylaşmak, paylaşmıyorsan sadece reklam ile para kazanıyor yani ticaret yapıyorsundur. İnsanlar hayatların ilk yarısında 30 yaşına kadar o kadar çok şey yaşıyorlar okadar çok tecrübe ediniyorlar, lakin hepsini kendine saklayarak ne elde edebilirsiniz ki? Yaşadığınız her olayı mantıklı bir şekilde bloglarsanız yaşadığınız tecrübeleriniz bazılarına ders olabilir, insanların hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Hadis-i Şerif :“Yolda, gelip geçenlere eza verecek bir taşı kaldırmak dahi büyük bir sadakadır”.

Ben bloğumu paylaşmak için yazıyorum, ya sen ?

1 Yorum

  1. Benim düşünceme kişisel blog içerik üretebilen bir blog olmalıdır. Sağdan soldan alıntı yazılar paylaşarak hayatını devam ettirmeye çalışan bloglar bir süre sonra çöp blog haline gelir. Kişisel blog yazarının ilk hedefini gerçekten faydalı olmak ve tecrübeli olduğu konularda insanları bilgilendirici paylaşımlar yapmalıdır, özgün olduğu sürece her konuda yazılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz