Kişisel Blog Denilince Akıla İlk Gelen?

Size göre kişisel blog nedir? Kişisel blog genel olarak açıklanmaya çalışıldığında belirli konularda tecrübelerimizi, duygu ve düşüncelerimizi kendi üslubumuz ile anlatarak ürettiğimiz içeriklerin toplandığı blog türüdür. İnsanlar içerik çalarak kişisel bloglarını oluşturabileceklerini düşünüyorlar başta ki genel tanımda yer alan kendi üslubumuzla anlatarak ürettiğimiz içerikler demiştik başkasının üslubunu kullanarak kendi kişisel bloğunuzu oluşturamazsınız. Çok kaba bir tabirle elin şeyiyle gerdeğe girilmez lafı bu sisteme çok uygun bence.

Kişisel Blog Denilince Akıla İlk Gelen? Yoruma cevaplarınızı bekliyorum.

PAYLAŞMAK

Benim düşüncelerimde kişisel blog = paylaşmak, paylaşmıyorsan sadece reklam ile para kazanıyor yani ticaret yapıyorsundur. İnsanlar hayatların ilk yarısında 30 yaşına kadar o kadar çok şey yaşıyorlar okadar çok tecrübe ediniyorlar, lakin hepsini kendine saklayarak ne elde edebilirsiniz ki? Yaşadığınız her olayı mantıklı bir şekilde bloglarsanız yaşadığınız tecrübeleriniz bazılarına ders olabilir, insanların hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Hadis-i Şerif :“Yolda, gelip geçenlere eza verecek bir taşı kaldırmak dahi büyük bir sadakadır”.

Ben bloğumu paylaşmak için yazıyorum, ya sen ?

Önceki Yazı Backlink Alırken ya da Eklerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Sonraki Yazı İçerik Koruma Yöntemleri

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 168 yazı bulunuyor

21 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

1 Yorum

  1. Gökhan
    Ocak 12, 00:12 Reply
    Benim düşünceme kişisel blog içerik üretebilen bir blog olmalıdır. Sağdan soldan alıntı yazılar paylaşarak hayatını devam ettirmeye çalışan bloglar bir süre sonra çöp blog haline gelir. Kişisel blog yazarının ilk hedefini gerçekten faydalı olmak ve tecrübeli olduğu konularda insanları bilgilendirici paylaşımlar yapmalıdır, özgün olduğu sürece her konuda yazılabilir.

Bir Yorum Bırakmak İster Misin?