En İyi Ping Siteleri

Pet Writing Paper Ping atmak bir web sitesinin veya sunucunun çalışır durumda olup olmadığını kontrol etmenin en iyi yoludur. Ping sadece bu amaçla değil, bir web sitesinin ip adresini görmek gibi nedenlerle de atılır.

Corporate Social Responsibility Dissertation Propo Ping Nedir?

Compare And Contrast Essay On High School And College Ping, internet / ağ üzerindeki bir makine’ye 32 baytlık ICMP (Internet Control Message Protocol) paketleri göndererek çalışır olup olmadığını ve erişilebiliyorsa tepki süresini ölçmeye yarayan programdır. Belirtilen adrese bir paket gönderilir ve yanıt beklenir, bir bilgisayardan diğer bilgisayara paketlerin gidip gelme süresi sizin ping sürenizi belirler. Ping süresi milisaniye (ms) cinsinden ölçülür. Ping kullanması basit fakat oldukça kullanışlı bir programdır ve genelde ağ sorunlarını tespit etmek için kullanılır.

En İyi Ping Siteleri
www.pingomatic.com
www.googleping.com
www.ping.in
www.pingler.com
www.totalping.com
www.blogbuzzer.com
www.pingmylink.com
www.twingly.com/ping
www.bulkping.com
www.pingsitemap.com
www.pingfarm.com
www.feedshark.brainbliss.com

Yukarıda sizlerle yazdığım websiteleri arasında toplu ping atan websiteleri yer almakta. Bu siteleri kullanırken dikkat etmeniz gereken konu süreci abartmadan tamamlamanız. Bir günde tüm içeriklerinizi bu tarz websitelerine eklememelisiniz. Az ve öz gönderilerle indekslenmeme sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Abartan kişiler siteler için index problemi çıkmaza girebilir büyük ihtimalle.

Essay Writing App Bir çok kişi, blogger genellikle yazılarımızın hemen Google, arama motoru tarafından indexlenmediğinden şikayetçidir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyor ama sonuca ulaşamıyor. Peki google sitemizi nasıl sever nasıl daha hızlı indeksler. Artık algoritmalar çok can yakmaya başladı. Kopya riski bulunuyor. Biz düşünüyoruz, yazıyoruz, emek sarf ediyoruz başkası geliyor emeklerimizi bir hiçe sayarak yazdıklarımızı çalıyor. Birde bizden önce indeks aldıysa vah bizlerin halimize, bu türlü sıkıntıları ortadan kaldırmak için benim sizlere tavsiyem sosyal medya platformlarını çok aktif kullanmanızdır. Sosyal ağlardan gelen trafikler arama motorları açısından çok önem taşımaktadır. Googlebot sitenizden hiç çıkmasın her daim sitemdeki verileri tarasın istiyorsunuz kesinlikle sosyal platformlarda aktif rol almanız gerekiyor.

Önceki Yazı İlk Oynadığım Tiyatro Oyunu
Sonraki Yazı Alan Adının SEO'ya Etkisi

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 157 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Hemen Çıkma Oranı Nasıl Düşürülür?

En çok bloggerların dikkat ettiği hemen çıkma oranı sorunu yaşıyormusunuz? Günümüzde dikkat edilmesi gereken hemen çıkma oranını google analytic ve yandex metricadan kontrol edebilirsiniz. Web sitenize girenlerin sitede gezdikleri ortalama

SSL Sertifikasının SEO’ya Etkisi

Merhaba değerli okurlarım, bu yazımda sizlere ssl sarfikası ve seo arasındaki dostluğu açıklamaya çalışacağım, web sistelerine ssl serikası alındığında ne gibi etkileri olur yazımızda görelim; SSL Sertifikasının SEO’ya Etkisi İnternetin

Seo Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Merhaba değerli okurlarım, ilk önce SEO’nun ne olduğunu bir anlayalım, SEO İngilizce, Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşmuş bir kelimedir, bizim dilimizde karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonudur. Web sitenizin arama motorları

2 Yorum

  1. Ferhat
    Mart 21, 20:23 Reply
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam :)

Bir Yorum Bırakmak İster Misin?