Cansel İçin Susma

0
146

Hayatının henüz başında bir melek daha dünyaya veda etti ne yazık ki. Ülkemizde hala neden böyle olaylar yaşanıyor sorusuna nasıl cevap verebilir ki insan. Bu kaçıncı artık bu tarz olaylar illa ki engellenecek fakat ne zaman daha kaç can yitip gidecek, her cinayetin farklı bir hikayesi var kimi hikayeleri ise akıl almıyor artık.

Cinayetler öyle saçma hikayelere sahip ki insanların aklı almıyor, son yaşanan cansel olayında ise bir öğretmen çocukları eğiten biz gençleri hayata hazırlayan kişilerden biri bu, okula gidip geliyoruz eve gelince odamızda ders çalışıyoruz, ailemizden anne babamızdan daha çok gördüğümüz insanlardan biri öğretmenler, onlardan biri bir şerefsiz kızımıza tecavüz ediyor insanlık nereye gidiyor düşünmeden duramıyor insan.

Twitter da insanlar binlerce tweet atıyor bu konuya, insanların sabrı taşmış durumda artık bu kaçıncı olay diyerek seslerini duyurmaya çalışıyor bu etiket altında #canseliçinsusma

Öğretmeni tarafından tecavüze uğrayan Cansel bu olayı kaldıramayıp babasının tabancası ile kendi canına kıyan ve bu olayın üzerine okul idarecileri bu yaşanan olayın üzerini örtmeye çalışmış çünkü bu olay duyulursa okulun adı kirlenecek onlara göre, halbuki insanlık kirlenmiş okulun adı kirlenmiş çok mu? tecavüz eden şerefsiz bir kaç ay ceza ile işin içinden çıkacak olan gencecik yaşında canına kıyan kardeşimize ve ailesine oldu.
Çocuklar artık okula da gidemeyecekse neden yaşıyoruz abi biz? Bu iş nasıl son bulacak, artık susmayın artık bu devran değişsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz