Toshiba Servis Güvencesi İle Çalışmayan Televizyon Kalmasın

0
103

Günümüzde televizyon bulunmayan ev yok gibidir. Hatta neredeyse her odada bir televizyonu bulunan aileler bile var. Televizyon çağımızın hızlı ve yoğun iş hayatı içerisinde gözden kaçırdığımız hatta çoğunlukla farkında bile olmadığımız haberleri, dünyadaki gelişmeleri anında ekranlardan geniş kitlelerle paylasan televizyon kanallarının da devreye girmesi ile birlikte topluma haber alma fırsatı yaratan cihazların başında gelmektedir. Sadece televizyon yayınları ile de değil, artık günümüzün gelişen teknolojisi içerisinde internete bağlanmayı sağlayarak sosyal medyada olup biteni, maillerimizde bize ulaşan bilgileri tek dokunuşla karşımıza getiren son derece teknolojik cihazlar haline geldi.

Televizyonların teknolojisinin hızla gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan LCD ekranların yanında akıllı ekran teknolojisi ile de tanıştık. Ancak bu gelişmeler son derece hassas cihazlar haline gelen televizyonların gerek kullanım şartlarının olumsuzluğu ve bilinçsiz kullanma, gerekse ekran ya da yedek parça ömürlerini tamamlamaları ile arıza yapma ihtimalleri de yükseldi.

Toshiba Servis olarak her bir televizyonun önemli bedeller ödenerek satın alındığını göz önüne alıyor ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda bize gelen her talebe en hızlı şekilde yanıt veriyoruz.

Toshiba televizyonların çıkarttığı tüm arıza ve uzun süreli kullanılmayan televizyonların genel bakımı gibi hizmetlerde Toshiba Servis olarak her biri mesleğinde uzman bir ekiple tüm arızalar için 7/24 yanıt veren çağrı merkezimizle hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz teknik servis hizmetlerinin neleri kapsadığını detaylı olarak anlattığımız internet sitemiz aynı zamanda müşterilerimizin ilk arıza başvurularını yaptıkları yer olma özelliğini de taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz