Saham Nakliyat Ambarı

Saham Nakliyat Ambarı 20 yılı aşkın verdiği hizmet boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren İstanbul Ankara Ambarı başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerine nakliye hizmeti vermektedir. Nakliyat konusunda hizmet veren  uzman kadroya sahip olan şirketimiz; evden eve taşıma,nakliye, nakliyat,şehirlerarası evden eve, büro işyeri taşıma, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, parsiyel taşımacılık, ambar taşıma, eşya depolama, isini yapmaktadır.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede nakliye sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir.  Bu prensipler dahilin de çalışan Saham Nakliyat Ambarı hiçbir zaman geriye bakmadan ilerlemeye devam edecektir.

Saham Ambar Taşımacılığı San. ve Tic Ltd. Sti.

Seyitnizam mahallesi Ş.er Ramazan Kirman sok. No. 78 Zeytinburnu – İstanbul
Tel: 0531 687 43 43

Önceki Yazı Başarılı E-ticaret Sitelerinin Sırrı: SEO
Sonraki Yazı Web Sayfasına Favicon Ekleme

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 168 yazı bulunuyor

21 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!