Masrafsız Dijital Bankacılık Enpara.com

Merhaba değerli okurlarım, ülkemizde genel olarak her sektörde fazladan ücret alınıp, gereğinden fazla kdv ve ötv ödemek artık alışkanlık olmuş durumda, 1tl, 2tl diyerek göz ardı ettikleriniz yeri geldiğinde sizinde ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor fakat kimi zaman önemsiz gibi görünüyor. Diyelim ki öğrencisiniz otobüse öğrenci kartı ile 1 tl vermek yerine tam kart ile 2 tl verebilirsiniz. Kimileri bu paranın değersizliğini vurgulayarak ne olcak da diyebiliyor fakat bu tarz ücretler aylık veya yıllık olarak göz önüne alındığında kimilerinin büyük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor bunların farkında olmak gerekiyor.

Bir işlemi ücretsiz ve güvenilir bir şekilde yapmak varken neden gereğinden fazla ücret ödeyesiniz ki? Enpara.com sizlere gerçekten büyük avantaj sağlıyor ve gereksiz ücret ödemiyorsunuz, yakın zamanda  kuzey kıbrıs’tan 25tl tutarında reseller hosting faturası ödeyecektim, Garanti banka hesap numaralarını gönderdiler bende garanti avcılar şubesine gittim ve 25 tl tutarındaki faturamı ödeyecektim, ibs telekomun ibanını verdim ve 25 tl tutarında ödeme yapacağımı belirttim, fakat oradaki arkadaş 25 tl tutarın işlem ücreti olduğunu söyledi. Belki ömrüm boyunca her ay o faturayı ödeyeceğim, düşünsenize aylık 25tl’ den yıllık 300tl ödeyeceğim, fakat bankacılık anlayışı sağolsun bu ücretimi 600tl ye çıkartıyor.

18 yaşıma girer girmez enpara.com başvuruda bulundum ve hesabımı açtırdım, 2 gün içerisinde ev adresime gelerek gerekli işlemleri yaptılar ve o anda hesabımı aktif ettiler gerçekten çok mennun kaldığım bir hizmet, sizde sıklıkla eft veya havale yapıyorsanız mutlaka enpara.comu kullanmalısınız.

enpara

 

10 ayda 265 tl cebime kalmış, bu paraya muhtaç onlarca kişi varken neden bankalar daha çok kazansın ki. Enpara.com gibi nuvo ve cepte teb gibi 2 banka türü daha var onlarıda ileri yazılarımda anlatacağım. Bankalara kazandırmak yerine ihtiyaç sahiplerine bu miktarlarda yapabilirsiniz.

 

Önceki Yazı Google Tarafından Hızlı İndex Almak
Sonraki Yazı Yazmaktan Zevk Alıyorum

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 138 yazı bulunuyor

19 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Genel 1 Yorum

Bitmemesi Gereken Diziler

Bezen bitmemesini istediğiniz birçok şey bitmek zorundadır, buna bir isim koymak mümkün değildir. Güneyde çok güzel bir koyda tatildesiniz tatilinizin hiç bitmemesini istersiniz ama illaki bitecektir. Bazı filmleri çok seversiniz

Genel 1 Yorum

Ücretsiz Bankacılık Mı? NUVO

Soyguncu bankacılıktan ücretsiz bankacılağa güzel bir serüven.. Ülkemizde kazandığı ile yetinemeyen yada yetinmek istemeyen okadar çok insan var ki! Elbette bunların başında bankalarımız geliyor, yaşınız 20 nin üstündeyse eğer biraderim

Genel 85 Yorum

Çekiliş: İphone, Harddisk, Hosting ve Kitap

İlk çekilişimin devamı geldi.. Daha önce hatırlarsanız 10 kişiye kitap hediyeli bir çekilişim olmuştu. Kazananlara kitapları verildi şimdi daha iyi şartlarda daha iyi hediyelerle güzel bir çekiliş daha başlatma kararı

1 Yorum

  1. Kadir Baydar
    Nisan 11, 22:05 Reply
    Tavsiyenle bende enparalıyım gerçekten faydalı çok sağol.

Bir Yorum Bırakmak İster Misin?