İsteyin ve Başarın

Klişe bir cümle vardır, isterseniz başaramayacağınız şey yoktur, ben bunu yaşayarak gördüm. Hayatınıza yön verecek şeylere genç yaşta karar vermeniz gerektiğine inanıyorum.

Size kendi okul hayatımdan kısa örnek vereceğim, liseye geçerken okumak istediğim şey bilişim di. Lisede aldığım kaliteli eğitim ve staj yerinde kazandığım tecrübeyi üniversitede okuduğum bölümle birleştirdim ve şirketimi açtım.

Herşeyin yolunda gitmesinde bazı arkadaşlarımın ve ailemin büyük etken olduğunu söyleyebilirim elbette, 9. sınıfta istediğim liseye puanım yetmediğinde hırslanarak başladığım serüvene şirketimi açarak sonra verdim.

Elbette bir çok sorunla karşılaştım, belli yerlerde çok fazla çalıştım gereğinden fazla uğraştım ama sonuca ulaştım, burada sizlere demek istediğim ben başardım sizde başarabilirsiniz.

1 Ağustos da web tasarım şirketimi resmi açılışını yaptım kosgeb den destek almak için gerekli girişimlerde bulundum isterseniz ulaşamayacağınız şey yoktur.

Önceki Yazı Son Nokta Grup OSGB
Sonraki Yazı ​com.tr Alan Adı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 155 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Kişisel Yazılar Yorum Yok

Bir Ahmet Aslan Şarkısı Üzerine Notlar

Bazen kulağınıza takılan ve hiç gitmeyen şarkılar, türküler vardır ya insanı başka bir diyara götüren ve insana geçmişini geleceğini düşündüren besteler, işte onlardan birisi. Sözleri nesimiye ait, feyzullah çınarın bestelediği ve en iyi

Kişisel Yazılar 2 Yorum

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen

Bıkkınlık verir bazen hayat, ne zaman nerede olacağınızı bilemezsiniz, gidecek birçok yeriniz olmasına rağmen hiçbir yere gidemiyorsanız elbet sıkıntılar sizi bekliyor olacak. Bazen çok kızıyorum hayata neden böyle oluyor hep

Kişisel Yazılar Yorum Yok

Yazmaktan Zevk Alıyorum

Sanki bıraksalar ne kitaplar, ne senaryolar yazacağım. Oysa ilerlettiğim tek şey her gün daha çok arkadaşım yazdıklarım. Sessiz kalmaktan kaçıran, duygusuzluktan kurtaran, kendimi olduğum yerden çok daha iyi bir yerde

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!