İsteyin ve Başarın

Klişe bir cümle vardır, isterseniz başaramayacağınız şey yoktur, ben bunu yaşayarak gördüm. Hayatınıza yön verecek şeylere genç yaşta karar vermeniz gerektiğine inanıyorum.

Size kendi okul hayatımdan kısa örnek vereceğim, liseye geçerken okumak istediğim şey bilişim di. Lisede aldığım kaliteli eğitim ve staj yerinde kazandığım tecrübeyi üniversitede okuduğum bölümle birleştirdim ve şirketimi açtım.

Herşeyin yolunda gitmesinde bazı arkadaşlarımın ve ailemin büyük etken olduğunu söyleyebilirim elbette, 9. sınıfta istediğim liseye puanım yetmediğinde hırslanarak başladığım serüvene şirketimi açarak sonra verdim.

Elbette bir çok sorunla karşılaştım, belli yerlerde çok fazla çalıştım gereğinden fazla uğraştım ama sonuca ulaştım, burada sizlere demek istediğim ben başardım sizde başarabilirsiniz.

1 Ağustos da web tasarım şirketimi resmi açılışını yaptım kosgeb den destek almak için gerekli girişimlerde bulundum isterseniz ulaşamayacağınız şey yoktur.

Önceki Yazı Son Nokta Grup OSGB
Sonraki Yazı ​com.tr Alan Adı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 168 yazı bulunuyor

21 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!