İsteyin ve Başarın

Klişe bir cümle vardır, isterseniz başaramayacağınız şey yoktur, ben bunu yaşayarak gördüm. Hayatınıza yön verecek şeylere genç yaşta karar vermeniz gerektiğine inanıyorum.

Size kendi okul hayatımdan kısa örnek vereceğim, liseye geçerken okumak istediğim şey bilişim di. Lisede aldığım kaliteli eğitim ve staj yerinde kazandığım tecrübeyi üniversitede okuduğum bölümle birleştirdim ve şirketimi açtım.

Herşeyin yolunda gitmesinde bazı arkadaşlarımın ve ailemin büyük etken olduğunu söyleyebilirim elbette, 9. sınıfta istediğim liseye puanım yetmediğinde hırslanarak başladığım serüvene şirketimi açarak sonra verdim.

Elbette bir çok sorunla karşılaştım, belli yerlerde çok fazla çalıştım gereğinden fazla uğraştım ama sonuca ulaştım, burada sizlere demek istediğim ben başardım sizde başarabilirsiniz.

1 Ağustos da web tasarım şirketimi resmi açılışını yaptım kosgeb den destek almak için gerekli girişimlerde bulundum isterseniz ulaşamayacağınız şey yoktur.

Önceki Yazı Son Nokta Grup OSGB
Sonraki Yazı ​com.tr Alan Adı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 156 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Kişisel Yazılar 4 Yorum

Hayal Kurarak Yaşayın

Ne olursa olsun, ne yaşamış olursanız olun hayata devam etmek zorundasınız, ailenizden birisi vefat etmiş olabilir, en yakın arkadaşınız size düşmanlık etmiş olabilir, maddi sıkıntılar yada manevi sıkıntılar yaşıyor veya

Kişisel Yazılar Yorum Yok

Devasa Evrende Küçük İnsan Olmak

Yaşamanın nihai bir amacı yok mu? Evrende yaşayan on binlerce canlı varken sadece insanlar neden sorusunu sorabiliyor, neden varım bu dünyada, ne için bu dünyaya geldim, ne için yaşıyorum yada

Kişisel Yazılar Yorum Yok

Yazmaktan Zevk Alıyorum

Sanki bıraksalar ne kitaplar, ne senaryolar yazacağım. Oysa ilerlettiğim tek şey her gün daha çok arkadaşım yazdıklarım. Sessiz kalmaktan kaçıran, duygusuzluktan kurtaran, kendimi olduğum yerden çok daha iyi bir yerde

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!