Özel Arçelik Servis İzmir: 444 88 48

İzmir bölgesinde en fazla satılan ürünler arasında yer alan Arçelik ürünleri, sadece beyaz eşyalarda değil tüm ürün gruplarında tercih edilen cihazlardır. Arçelik uzun yıllara dayanan ev aletleri üretim deneyimini, gelişen teknolojiyle birleştirerek; kullanıcılar tarafından tercih edilen, kaliteli, işlevsel ve şık tasarımlara imza atmıştır. Arçelik ürünlerini satın alan tüketiciler uzun süreler boyunca bu ürünleri arızalanmadan ve güvenle kullanabilirler. Yaşanabilecek olası arızalar için hizmet sunan Arçelik Servis İzmir ekiplerimiz, çevre ilçelerle birlikte tüm İzmir’e mobil ekiplerle ulaşmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan Arçelik Servis İzmir hizmetimiz, konusunda deneyimli, Arçelik markasında uzmanlaşmış, tüm ürünleri tanıyan ve tamir süreçlerine hakim personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizi aramanızla birlikte adresinize hızlıca gelen ekiplerimiz cihazınızın sorununu kısa sürede tespit ederek, size tamirin ne kadara mal olacağıyla ilgili bir fiyatlandırma çıkaracaktır.

Fiyat onayını vermenizle birlikte tamir sürecine başlayan ekiplerimiz, cihazınızı ivedilikle tamir edecek ve tüm testlerini gerçekleştirerek üstün bir performansta çalıştığını onaylamasının ardından teslimatını yapacaktır. Firmamız değişimini sağladığı parçalara 1 yıl garanti sunmaktadır.

Firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren müşteri hizmetlerimize 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz tüm bilgileri öğrenebileceğiniz müşteri destek hattımızdan, arıza kaydınızı yaptırarak ekiplerimizle randevu oluşturabilirsiniz. Tam saatinde randevuya gelecek olan mobil ekiplerimiz Arçelik Servis İzmir hizmetlerimizde kaliteli çözümlerle cihazınızın tamirini sağlayacaktır.

Website: http://www.arcelikservisizmir.co

Önceki Yazı Auer Servis Merkezi Aynı Gün Hizmet Veriyor!
Sonraki Yazı Özel Buderus Servis Hizmetleri

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 156 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

Özel Buderus Servis Hizmetleri

Türkiye’de uzun yıllardan beri ürün satışı gerçekleştiren Buderus, son teknoloji ürünler geliştiren dünya markası firmalardan bir tanesidir. Tüm Türkiye’ye satış gerçekleştiren Buderus ürünleri yaygın olarak kullanılan, uygun fiyatlı ve dayanıklı

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

Bayramlarda Araç Kiralama ve Erken Rezervasyon

Araç kiralama firmalarının müşterilerine sunduğu fırsatlar bitmiyor. Hem ekonomik açıdan, hem müşteriye dilediği araç modelini kullanma imkânı sunması açısından hem de İstanbul gibi kalabalık şehirlerin zorlu toplu taşıma sıkıntısından kurtarmasıyla

Tanıtım Yazıları 2 Yorum

Yaratıcı Kartvizit Tasarımı İçin Öneriler

Kartvizit tasarımı son derece önemli bir işlemdir. Çünkü kartvizitin tasarımı demek sizlerin marka bilinirliğinizi arttırarak akılda kalmanın en önemli aşamasıdır. İş dünyasında çok önemli bir yere sahip olan kartvizitler insanların

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!