Özel Arçelik Servis İzmir: 444 88 48

0
171

İzmir bölgesinde en fazla satılan ürünler arasında yer alan Arçelik ürünleri, sadece beyaz eşyalarda değil tüm ürün gruplarında tercih edilen cihazlardır. Arçelik uzun yıllara dayanan ev aletleri üretim deneyimini, gelişen teknolojiyle birleştirerek; kullanıcılar tarafından tercih edilen, kaliteli, işlevsel ve şık tasarımlara imza atmıştır. Arçelik ürünlerini satın alan tüketiciler uzun süreler boyunca bu ürünleri arızalanmadan ve güvenle kullanabilirler. Yaşanabilecek olası arızalar için hizmet sunan Arçelik Servis İzmir ekiplerimiz, çevre ilçelerle birlikte tüm İzmir’e mobil ekiplerle ulaşmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan Arçelik Servis İzmir hizmetimiz, konusunda deneyimli, Arçelik markasında uzmanlaşmış, tüm ürünleri tanıyan ve tamir süreçlerine hakim personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizi aramanızla birlikte adresinize hızlıca gelen ekiplerimiz cihazınızın sorununu kısa sürede tespit ederek, size tamirin ne kadara mal olacağıyla ilgili bir fiyatlandırma çıkaracaktır.

Fiyat onayını vermenizle birlikte tamir sürecine başlayan ekiplerimiz, cihazınızı ivedilikle tamir edecek ve tüm testlerini gerçekleştirerek üstün bir performansta çalıştığını onaylamasının ardından teslimatını yapacaktır. Firmamız değişimini sağladığı parçalara 1 yıl garanti sunmaktadır.

Firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren müşteri hizmetlerimize 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz tüm bilgileri öğrenebileceğiniz müşteri destek hattımızdan, arıza kaydınızı yaptırarak ekiplerimizle randevu oluşturabilirsiniz. Tam saatinde randevuya gelecek olan mobil ekiplerimiz Arçelik Servis İzmir hizmetlerimizde kaliteli çözümlerle cihazınızın tamirini sağlayacaktır.

Website: http://www.arcelikservisizmir.co

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz