İzmir’de Panasonic Servis Hizmeti Nereden Alınır?

Güney Kore menşeili teknoloji devi Panasonic, dünya çapında ve ülkemizde ürettiği ürünlerin yoğun ilgi görmesi ve ürünlerinin kalitesi ile son zamanlarda adından çok sık söz ettirmektedir. Biz de Özel Panasonic Servis İzmir firması olarak bu derece global ve kaliteli bir markanın ürünleri için vermekte olduğumuz özel teknik servis hizmetimiz ile İzmir’de adımızdan söz ettirmekteyiz.

İzmir’in en kaliteli ve en hızlı Panasonic teknik servisi olma yolunca adım attığımız firma kariyerimizde bugün son derece saygın bir noktaya gelmiş bulunuyoruz.

Başarılar ile dolu olan mesleki kariyerimizde firma olarak en önemli ilkemiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Aynı gün servis hizmetine varana kadar profesyonellik sunduğumuz bu hizmetimiz dahilinde verdiğimiz bütün özel teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak siz değerli Panasonic kullanıcıları ile buluşmaktadır. Her zaman aktif bir şekilde mesaide kalan ve daima ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde 7/24 karşınızda bir yetkili bulabileceğiniz hizmet faaliyetlerimiz, uzman kadromuz sayesinde son teknoloji ekipmanlar ile her geçen gün daha da iyiye gitmektedir.

İzmir’de en iyi hizmeti sağlayan nadir Panasonic Servis firmalarından biri olan Özel Panasonic Servis İzmir, sizlere sunduğu yedek parça hizmetinde mutlaka tamamen orijinal Panasonic ürün parçaları kullanmaktadır. Panasonic marka ürünleriniz için 1 yıl garantili hizmetimizi tercih etmek isterseniz bize iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitemiz: http://www.panasonicservis.org

Önceki Yazı Kişisel Blogların Hedefleri Neler Olmalı?
Sonraki Yazı Kişisel Bloglarda İçerik Pazarlama Önemli Midir?

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 155 yazı bulunuyor

19 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yazıları 1 Yorum

Yemek Takımları Nasıl Seçilmelidir?

Yemek takımları genellikle özel günlerde ortaya çıkan ve vitrinleri süsleyen ürünler olsa da günlük hayatta da rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle çeyizlerde büyük yer edinen ve özenle seçilen yemek takımları

Tanıtım Yazıları 3 Yorum

Bir Dünya Kravat Burada

Kravat denince bir çok kişinin aklına gelen ilk şey ‘ciddiyet’ dir , hayatımızın bir çok alanında yer alan bu ciddiyet göstergesi, bazı kişiler için yaşam biçimi haline gelmiştir. Yaşam biçimi haline gelmiş

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

Toshiba Servis Güvencesi İle Çalışmayan Televizyon Kalmasın

Günümüzde televizyon bulunmayan ev yok gibidir. Hatta neredeyse her odada bir televizyonu bulunan aileler bile var. Televizyon çağımızın hızlı ve yoğun iş hayatı içerisinde gözden kaçırdığımız hatta çoğunlukla farkında bile

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!