İzmir’de Panasonic Servis Hizmeti Nereden Alınır?

0

Güney Kore menşeili teknoloji devi Panasonic, dünya çapında ve ülkemizde ürettiği ürünlerin yoğun ilgi görmesi ve ürünlerinin kalitesi ile son zamanlarda adından çok sık söz ettirmektedir. Biz de Özel Panasonic Servis İzmir firması olarak bu derece global ve kaliteli bir markanın ürünleri için vermekte olduğumuz özel teknik servis hizmetimiz ile İzmir’de adımızdan söz ettirmekteyiz.

İzmir’in en kaliteli ve en hızlı Panasonic teknik servisi olma yolunca adım attığımız firma kariyerimizde bugün son derece saygın bir noktaya gelmiş bulunuyoruz.

Başarılar ile dolu olan mesleki kariyerimizde firma olarak en önemli ilkemiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Aynı gün servis hizmetine varana kadar profesyonellik sunduğumuz bu hizmetimiz dahilinde verdiğimiz bütün özel teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak siz değerli Panasonic kullanıcıları ile buluşmaktadır. Her zaman aktif bir şekilde mesaide kalan ve daima ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde 7/24 karşınızda bir yetkili bulabileceğiniz hizmet faaliyetlerimiz, uzman kadromuz sayesinde son teknoloji ekipmanlar ile her geçen gün daha da iyiye gitmektedir.

İzmir’de en iyi hizmeti sağlayan nadir Panasonic Servis firmalarından biri olan Özel Panasonic Servis İzmir, sizlere sunduğu yedek parça hizmetinde mutlaka tamamen orijinal Panasonic ürün parçaları kullanmaktadır. Panasonic marka ürünleriniz için 1 yıl garantili hizmetimizi tercih etmek isterseniz bize iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitemiz: http://www.panasonicservis.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz