Bayramlarda Araç Kiralama ve Erken Rezervasyon

Araç kiralama firmalarının müşterilerine sunduğu fırsatlar bitmiyor. Hem ekonomik açıdan, hem müşteriye dilediği araç modelini kullanma imkânı sunması açısından hem de İstanbul gibi kalabalık şehirlerin zorlu toplu taşıma sıkıntısından kurtarmasıyla rent a car hizmetleri, ülkemizde olduğu gibi dünya çapında son derece ilgi görüyor.

Bu hizmetlerden faydalanırken dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardan biriyse çalışacağınız firmayı bu alanda profesyonel ve güvenilir hizmet veren firmalar arasından seçilmesi oluyor. Ülkemizde bazen dokuz günü bulan bayramlar da uzak yerlere yapılacak ziyaretler ve tatiller için büyük bir fırsat oluyor. Bu nedenle güvenilir firmayı bulduktan sonra geriye çıkılacak konforlu ve güvenli yolculuğun keyfini sürmek kalıyor.

Bayramda erken rezervasyon fırsatları müşterilere sunulan en cazip hizmetler arasında yer alıyor. Çünkü uzun süren bayramlarda araç kiralama maliyeti daha yüksek oluyor ancak rezervasyonu daha önceden yaptırarak daha düşük fiyatlardan hesaplama yapılarak araç kiralanabiliyor. Bayramla gelen uzun tatil dönemleri nedeniyle araç kiralama hizmetleri yoğun ilgi görüyor ve bu zamanlarda araç bulmak oldukça zorlaşıyor. İlginin artması nedeniyle araç sayısı azalıyor ve dolayısıyla fiyatlar da artıyor.

Bu durumda araç kiralama hizmetlerinden mahrum kalmamak veya ekonomik açıdan da zarara uğramamak için firmaların sunduğu erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak önemli oluyor. Örneğin dokuz günlük bayram tatilinde erken rezervasyon fırsatı sayesinde %50’ye varan indirimlere sahip olmak mümkün oluyor.

bayramlarda-arac-kiralama-ve-erken-rezervasyon

Bu uzun dönem tatillerde araç seçimini yaparken kaç kişinin seyahat edeceği, bagaj hacmi düşünülerek kullanılacak çanta ve bavul miktarı ne kadar ve boyutlarının nasıl olacağı göz önünde bulundurularak kiralama işlemi yapmaya dikkat etmek gerekiyor.

Araç kiralamanın avantajları, erken rezervasyon imkânı sayesinde daha cazip hale geliyor ve tatilin de konforlu olmasını sağlıyor. Genellikle ailelerin bir araya gelmesiyle iyice genişleyen bayram ziyaretlerini daha konforlu yapmak için minibüs kiralama seçeneği de müşterilere sunuluyor. Geniş hacimli araçlar sayesinde hem kalabalık yolculuk yaparken toplu taşıma masrafını en aza indirmek hem de beraberce keyifli yolculuk yapılmasına imkân sağlanmış oluyor.

Araç kiralayarak satın alma maliyeti çok yüksek olan bu yüzden alma imkânınızın olmadığı üst düzey markaların sürüş keyfini deneyimlemek, tek bir marka-model araca bağlı kalmak zorunda olmadan kolayca araç değişimi yapabilmek, özellikle tatiller ve bayramlarda yapılacak kalabalık ve uzun yolculuklarda ekonomik yönden çok daha az harcama yapmak mümkün oluyor.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak isterken kötü sürprizlerle karşılaşmamak için güvenilir ve alanında uzmanlaşmış firmalardan hizmet almaya dikkat etmek gerekiyor. Araç kiralama sektöründe uzmanlaşmış Blue Rent a Car sayesinde bayram tatillerinizi konforlu ve güvenilir araçlarla yaptığınız yolculuklarla tamamlamanız mümkün oluyor. Sadece 56 TL’den başlayan son derece hesaplı ve geniş araç filosu sayesinde alt, orta ve üst segment araçlardan dilediğinizi seçip yola koyulabilirsiniz.

Önceki Yazı Şerefli Sokak Satıcıları
Sonraki Yazı Çekiliş: İphone, Harddisk, Hosting ve Kitap

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 138 yazı bulunuyor

19 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı öğrencisi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan amatör fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yazıları 2 Yorum

Yaratıcı Kartvizit Tasarımı İçin Öneriler

Kartvizit tasarımı son derece önemli bir işlemdir. Çünkü kartvizitin tasarımı demek sizlerin marka bilinirliğinizi arttırarak akılda kalmanın en önemli aşamasıdır. İş dünyasında çok önemli bir yere sahip olan kartvizitler insanların

Tanıtım Yazıları 1 Yorum

Huzurevleri İçin Toplumun Yanlış Önyargıları

Yaşlılık her canlının yaşayacağı bir şeydir ve yaşlılığın ölüm ile noktalanacağını da herkes bilmektedir. Birçok yaşlı insan çeşitli hastalıklar nedeni ile hayatının son günlerini zorlu bir şekilde geçirse de bu

Tanıtım Yazıları 1 Yorum

2016 Çanta Modelleri

Kadınların vazgeçilmezi olan çantalar her yıl olduğu gibi bu yılda bir sürü modelle karşımızda. İçine makyaj malzemelerimizi, cüzdanımızı her şeyimizi koyduğumuz ve hayatımız için çok önemli bir yer tutan çantalarımıza

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!