Kurumsal Web Tasarım

Dijital dünya hızla etrafımızı sararken, kurumsal iletişim alt yapımız içerisinde web sitesini saymadan edemeyiz. Hatta kimi kaynaklara göre günümüzde konvansiyonel kitle araçlarından misliyle daha kuvvetli olarak nitelenen internet, kurumsal iletişimde de kitlesel etkilere haiz bir araçtır. Öyle ki, bir web sitesine sahip olarak, yalnızca yurt içinde değil, kıtalar arası bir hedef kitle tahsisi yapabilir, çok ciddi satış hacimlerini hedefleyebilirsiniz. Zira internet belirli bir alanda değil, dünya çağında kullanılan bir ağdır ve kullanıcılara yılın her günü 24 saat hizmet verir. Tabii bu sonuca doğru bir Web Tasarım sürecinden sonra sahip olabilmeniz mümkündür, zira kullanıcıların eğilimi; kullanıcı deneyimi en yüksek olan siteleri dikkate almaktır. Kullanıcı deneyiminin yükselmesi ise web tasarım nitelikleri ile doğrudan ilişkilidir.

Bir web sitesi ziyaret edildiğinde, kullanıcının aradığı veriye hızlı ve kolay ulaşması birinci önceliğidir. Hiçbir kullanıcı zor yüklenen, anlaşılmaz ve karmaşık sitelerde zaman geçirmez ve bu sitelerin içerisinde onun için gerçekten kıymetli veriler var olsa dahi ilgilenmez. Kalitesiz web sitelerinin satış hacmi de bu eğilim nedeniyle çoğunlukla düşüktür. Ayrıca web tasarım sürecinde başarılı bir şekilde görsel geliştirmeleri yapılmış sitelerin kullanıcı üzerindeki pozitif etkisi de yadsınamaz.

Kurumsal Kimlik Açısından Web Tasarım

Kurumsallık, mevcut koşullarda belli çapın üzerindeki tüm işlemler için gerekliktir. Evrensel yargıya göre kurumsal niteliklere sahip firmalar, bu nitelikleri sağlayan kalite standartlarına da sahip olacaklarından üretecekleri hizmetler ve sunacakları ürünler satın alan açısından çok daha faydalı olacaktır. Kurumsal kimliğin unsurlarından bir tanesi ise kuşkusuz kurumsal niteliklere sahip bir web sitesidir. Web tasarım sürecinde kurumsal çizginize uygun bir web sitesine sahip olmak için ise doğru adres elbette İlter Web Tasarım olacaktır.

İşletmelerin ihtiyaç duydukları global pazarlama kanallarına en kolay girebilmelerini sağlayan kurumsal çizgiye sahip web sitelerini biz sizin tasarlayabiliyor ve dilerseniz ihtiyacınız olan diğer yazılım araçları ile birleştirerek yüksek efektiflik ortaya çıkarabiliyoruz. Web Tasarım çözümlerimiz kapsamında dilerseniz yalnızca katalog bir site sahibi olabilir veya e-ticaret fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İster ürün ister hizmet satın mevcut piyasanın yaklaşık %35’inin internet alışverişleri üzerinden döndüğü gerçeği ile yüzleşmek için fazla zamanınız kalmadı. Bir an önce firmanızı bu zemine taşımanız ve gelecekte artacak olan internet üzerindeki finansal hacim fırsatlarını değerlendirmeye başlamalısınız.

Kurumsal Web Tasarım

Bunun için biz size kurumsal Web Tasarım hizmetleri veriyor ve en kapsamlı çözümlere en uygun biçimde ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Ciddiyet ve samimiyeti en iyi biçimde bir araya getirdiğimiz çalışmalarımızdan hemen faydalanmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı Beko Servis İzmir
Sonraki Yazı Reseller'a Yapılan Saldırı Bildirimi

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 155 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Google’da Birinci Sıra Yer Almak İçin

Web sitesi sahiplerinin en büyük beklentilerinden birisi Google gibi arama motorlarında ilk sayfada yer almaktır. Bunun nedeni de ilk sayfada görülen web sitesinin çok daha fazla ziyaretçi çekmesidir. Google’da birinci

Webtasarım 3 Yorum

Web Tasarım Nedir? Ne İşe Yarar?

Merhaba değerli okurlarım, günümüzde sıklıkla anılan ve ne olduğu tam olarak anlaşılamayan webtasarımı sizlere açıklamaya çalışacağım, insanların kullandığı sayfaların facebook, twitter gibi sosyal ağların nasıl hazırlandığını bilmeden ne tür emekler

Webtasarım 1 Yorum

Neden Web Siteniz Olmalı?

Neden web siteniz olmalı sorusunun en kısa cevabı, kişi ve kurumların büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu olmasıdır. Firmaların kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla sergileyebildikleri etkili bir

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!