Kurumsal Web Tasarım

Dijital dünya hızla etrafımızı sararken, kurumsal iletişim alt yapımız içerisinde web sitesini saymadan edemeyiz. Hatta kimi kaynaklara göre günümüzde konvansiyonel kitle araçlarından misliyle daha kuvvetli olarak nitelenen internet, kurumsal iletişimde de kitlesel etkilere haiz bir araçtır. Öyle ki, bir web sitesine sahip olarak, yalnızca yurt içinde değil, kıtalar arası bir hedef kitle tahsisi yapabilir, çok ciddi satış hacimlerini hedefleyebilirsiniz. Zira internet belirli bir alanda değil, dünya çağında kullanılan bir ağdır ve kullanıcılara yılın her günü 24 saat hizmet verir. Tabii bu sonuca doğru bir Web Tasarım sürecinden sonra sahip olabilmeniz mümkündür, zira kullanıcıların eğilimi; kullanıcı deneyimi en yüksek olan siteleri dikkate almaktır. Kullanıcı deneyiminin yükselmesi ise web tasarım nitelikleri ile doğrudan ilişkilidir.

Bir web sitesi ziyaret edildiğinde, kullanıcının aradığı veriye hızlı ve kolay ulaşması birinci önceliğidir. Hiçbir kullanıcı zor yüklenen, anlaşılmaz ve karmaşık sitelerde zaman geçirmez ve bu sitelerin içerisinde onun için gerçekten kıymetli veriler var olsa dahi ilgilenmez. Kalitesiz web sitelerinin satış hacmi de bu eğilim nedeniyle çoğunlukla düşüktür. Ayrıca web tasarım sürecinde başarılı bir şekilde görsel geliştirmeleri yapılmış sitelerin kullanıcı üzerindeki pozitif etkisi de yadsınamaz.

Kurumsal Kimlik Açısından Web Tasarım

Kurumsallık, mevcut koşullarda belli çapın üzerindeki tüm işlemler için gerekliktir. Evrensel yargıya göre kurumsal niteliklere sahip firmalar, bu nitelikleri sağlayan kalite standartlarına da sahip olacaklarından üretecekleri hizmetler ve sunacakları ürünler satın alan açısından çok daha faydalı olacaktır. Kurumsal kimliğin unsurlarından bir tanesi ise kuşkusuz kurumsal niteliklere sahip bir web sitesidir. Web tasarım sürecinde kurumsal çizginize uygun bir web sitesine sahip olmak için ise doğru adres elbette İlter Web Tasarım olacaktır.

İşletmelerin ihtiyaç duydukları global pazarlama kanallarına en kolay girebilmelerini sağlayan kurumsal çizgiye sahip web sitelerini biz sizin tasarlayabiliyor ve dilerseniz ihtiyacınız olan diğer yazılım araçları ile birleştirerek yüksek efektiflik ortaya çıkarabiliyoruz. Web Tasarım çözümlerimiz kapsamında dilerseniz yalnızca katalog bir site sahibi olabilir veya e-ticaret fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İster ürün ister hizmet satın mevcut piyasanın yaklaşık %35’inin internet alışverişleri üzerinden döndüğü gerçeği ile yüzleşmek için fazla zamanınız kalmadı. Bir an önce firmanızı bu zemine taşımanız ve gelecekte artacak olan internet üzerindeki finansal hacim fırsatlarını değerlendirmeye başlamalısınız.

Kurumsal Web Tasarım

Bunun için biz size kurumsal Web Tasarım hizmetleri veriyor ve en kapsamlı çözümlere en uygun biçimde ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Ciddiyet ve samimiyeti en iyi biçimde bir araya getirdiğimiz çalışmalarımızdan hemen faydalanmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı Beko Servis İzmir
Sonraki Yazı Reseller'a Yapılan Saldırı Bildirimi

Yazar Hakkında

Mert Can İlter
Mert Can İlter 156 yazı bulunuyor

20 Yaşında İstanbul doğumlu webtasarımcı. İlter webtasarım şirketinin sahibi. Webtasarım, seo işleriyle uğraşan fotoğrafçı ve hayvansever kimse.

Benzer Yazılar

Webtasarım 3 Yorum

Web Tasarımda Renk Uyumu

Web sitesin tasarımı önemlidir ve özellikle renk uyumuna dikkat edilmelidir. Tasarımda görünüm ve görselliğin büyük önemli vardır. Günümüzde web tasarım çalışmaları profesyonelce yapılmaktadır. Günümüzde web sitesinin sadece kod bilgisi ve

Webtasarım 4 Yorum

A’dan Z’ye Türkçe Alexa Rehberi

Alexa, dünyanın her ülkesinde yayınlanan web sitelerini analiz ederek sıralayan, sıralamada ülke ve dünyadaki durumu gösteren bir analiz aracıdır. 1996 yılında kurulan bu analiz ve ölçme aracı, büyük bir veri

Webtasarım Yorum Yok

Web Tasarım ve Seo İlişkisi

Web tasarım ve SEO birbirinden ayrı olarak yapılan çalışmalar gibi görünmekte ancak temelde birbirini tamamlayan kurallardan meydana gelmektedir. SEO çalışmalarının ana hedefi, web sitesinin bilinirliliğini artırmaktır. Bunun olabilmesi için de

Yorumlar

Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu sen yapmak ister misin!